Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca Kontakt


Odlewnia na kołach

Nasze samochody ciężarowe dostarczające nasze odlewy z aluminium przejeżdżając około 200.000 kilometrów miesięcznie po całej Europie stanowią doskonały środek reklamy i wirtualnego wglądu do naszej odlewni.
Na plandekach naszych samochodów przedstawiamy oryginalne zdjęcia z procesu produkcji w naszym zakładzie. Zdjęcia przedstawiają proces produkcji od topienia surowego materiału wsadowego, poprzez odlewanie do form z piasku, szlifowanie odlewów z aluminium, kończąc na procesie obróbki na maszynach CNC.


HANNOVER MESSE 2010

Zgodnie z tradycją bierzemy udział w najważniejszym wydarzeniu technologicznym w roku – Hannover Messe. Od 19 do 23 kwietnia 2010 r. będziemy przedstawiać swoje możliwości produkcyjne w hali nr 3 stanowisko A26. Nowe motto Targów Hanowerskich pasuje do nas idealnie – jesteśmy każdego roku "efektywniejsi, bardziej nowatorscy oraz nastawieni na stały rozwój". Mamy nadzieję spotkać tam zarówno obecnych jak i przyszłych klientów.  

 
HANNOVER MESSE 2010
 

Odlewnia na kołach

Nasze samochody ciężarowe, dostarczające odlewy z aluminium firmy THONI ALUTEC, przejeżdżając około 200.000 kilometrów miesięcznie po całej Europie, stanowią doskonały środek reklamy i wirtualnego wglądu do naszej odlewni.
Na plandekach samochodów umieściliśmy oryginalne zdjęcia z procesu produkcji w naszym zakładzie. Zdjęcia przedstawiają kolejne etapy: od topienia surowego materiału wsadowego, poprzez odlewanie do form z piasku, szlifowanie odlewów z aluminium, kończąc na procesie obróbki na maszynach CNC. 

Odlewnia na kołach
 
MIDEST 2009

Zarówno jak w ubiegłym roku tak i w tym, nasza firma będzie prezentowała się na 39. Międzynarodowych Targach Kooperacji Przemysłowej „Midest” 2009, które odbywać się będą w Paryżu w dniach 17-20 listopada. Firma Thoni-Alutec będzie przedstawiała swoje możliwości produkcyjne na stanowisku 6 J 077.
Serdecznie zapraszamy obecnych jak i przyszłych klientów, przedstawicieli prasy oraz pasjonatów odlewnictwa do odwiedzenia naszego stanowiska.

Hanower Messe 2009

Targi w Hanowerze

W 2009 roku zaprezentowaliśmy zakład THONI ALUTEC na Międzynarodowych Targach Odlewniczych w Hanowerze.
Na powierzchni 200 metrów kwadratowych przedstawiliśmy nasze możliwości produkcyjne.
Wygląd stanowiska był całkowicie nową aranżacją. Fakt ten został zauważony i pozytywnie oceniony przez odwiedzających stanowisko przedstawicieli prasy i środków masowego przekazu. Nasi obecni oraz potencjalni Klienci mogli się przekonać o naszej innowacyjności, przedsiębiorczości, poznać całą gamę naszych odlewów. Mogli porównać naszą ofertę z propozycjami konkurencyjnych firm.
Firma THONI ALUTEC pragnie tą drogą podziękować wszystkim zwiedzającym nasze stoisko: Klientom, dostawcom, studentom, pracownikom prasy, pasjonatom odlewnictwa spragnionym wiedzy, byłym i obecnym pracownikom odlewni za zainteresowanie i odwiedzenie firmowego stanowiska oraz podzielenie się swoimi uwagami z naszym zespołem.

Hanower Messe 2009
   

 

 

English  I  Deutsch  I  Pусский  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009