Jakość odlewów - THONI ALUTEC

 
Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca Kontakt
 
 
JAKOŚĆ
THONI ALUTEC poddaje swoje odlewy aluminiowe kontroli i badaniom na każdym etapie produkcji, dzięki czemu spełniane są wszystkie wymagania i oczekiwania  Klientów. W naszym zakładzie proces ten rozpoczyna się od badania dostarczanych surowców, a jego finałowym momentem jest kontrola ostateczna, kończąca przebieg produkcji. Do kontroli i badań, podlegających specyficznym uwarunkowaniom, zatrudniamy personel przeszkolony zgodnie z wymaganiami Klientów oraz światowymi normami, posiadający stosowne certyfikaty z uprawnieniami do wykonywania określonych czynności kontrolno- badawczych.
Certificates
Systemy jakości
Zakład THONI ALUTEC dostrzega aktualne zapotrzebowanie rynku i indywidualne wymagania odbiorców, w związku z tym stale doskonali system jakości, aby dostarczane przez nas wyroby spełniały oczekiwania Klienta.
Metallurgy
Metalurgia
THONI ALUTEC dysponuje w pełni wyposażonym laboratorium metalurgicznym do badań i oceny składu chemicznego, struktury materiałowej, własności wytrzy- małościowych aluminium, jak i wad wewnątrz materiału.

Measuring equipment
Izba pomiarowa
Do analizy wymiarów, kształtu i położenia używamy wyposażenia, które jest okresowo wzorcowane. Stosujemy zarówno proste narzędzia pomiarowe jak suwmiarka, oraz skomplikowane maszyny pomiarowe CMM.
Non-destructive tests
Badania nieniszczące
Badania nieniszczące w naszym zakładzie są wykonywane przez personel certyfikowany zgodnie z normą EN 473, który jest uprawniony do wystawiana międzynarodowych certyfikatów z badań.

Pressure and tightness test
Badania szczelności i wytrzymałości
W badania szczelności, stosujemy najnowocześniejsze komory wyposażone w aparaturę badawczą, będącą w stanie wykryć jedną molekułę gazu.
English  I  Deutsch  I  Pусский  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009