Logistyka - THONI ALUTEC

Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca Kontakt        Powrót
Konstruowanie odlewów   I   Modelarnia   I   Odlewnia   I   Oczyszczalnia   
Obróbka cieplna
   I   Obróbka maszynowa    I   Logistyka   I   Bezpieczeństwo pracy

LOGISTYKA

Dostarczanie odlewów z aluminium do Europy, Azji, Ameryki Północnej i na Bliski Wschód jest dla firmy THONI ALUTEC logistycznym wyzwaniem.
Do naszych europejskich Klientów gotowe odlewy z aluminium dostarczamy z tolerancją
± 3 dni. Ponieważ mamy bardzo dużo Klientów na całym świecie, w logistyce wspierają nas lokalni przewoźnicy -  sprawdzeni partnerzy współpracujący z nami od początku istnienia firmy. Nasi Klienci spoza Europy są obsługiwani przez znane i uznane firmy spedycyjne, posiadające swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, wykazujące duże doświadczenie w spedycji lądowej, morskiej i powietrznej.
Przy zamówieniach dużych ilości odlewów z aluminium nasi Klienci posiadają magazyny koncesjonowane, z których towary na bieżąco dostarczane są  bezpośrednio do odbiorcy. Tym samym nasi Klienci posiadają 100% dostępu do towarów.
Samochody ciężarowe, codziennie rozwożące nasze odlewy aluminiowe po całej Europie, przejeżdżają w sumie około 200.000!!!! kilometrów w ciągu jednego miesiąca. Oznacza to, że okrążają kulę ziemską 5 razy w ciągu każdego miesiąca. Samochody nie są jedynie środkiem transportu, ale dodatkowo służą jako środek mobilnej reklamy.
W naszym zakładzie wszystkie elementy poddawane są odpowiedniej analizie, a na jej podstawie wydawane są odpowiednie decyzje. Żaden element w łańcuchu produkcyjnym i logistycznym nie może być słaby. Dotyczy to także transportu wewnętrznego. Duże gabaryty oraz ciężkie odlewy wymagają odpowiedniego sprzętu do podnoszenia, układania, przemieszczania pomiędzy stanowiskami oraz Centrami ( Odlewniczym i Obróbki CNC). Dlatego też we wszystkich obszarach produkcyjnych i magazynowych używamy suwnic, wózków widłowych oraz transportowych. Stosowane przez nas środki transportu wewnętrznego są napędzane przez przyjazne dla środowiska naturalnego ekologiczne silniki elektryczne lub gazowe.

   
English  I  Deutsch  I  Pусский  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009