Informacje o firmie - THONI ALUTEC

Strona główna O firmie Produkcja Odlewy Jakosc Eko ochrona Dla dostawcow Praca Kontakt


Thoni AlutecThoni Alutec 0dlewnia aluminium i magnezuThoni Alutec 0dlewnia aluminium i magnezu
Thoni Alutec Obróbka mechanicznaThoni Alutec 0dlewnia aluminium i magnezu
Thoni AlutecO FIRMIE

Firma THONI ALUTEC, zatrudniając 1200 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium i magnezu.
THONI ALUTEC zajmuje się produkcją odlewów aluminiowych, wytwarzanych w formach piaskowych oraz kokilach, włącznie z ich obróbką cieplną i mechaniczną.
Zakład nasz zajmuje powierzchnię 44 ha. W halach produkcyjnych o powierzchni 76000 m2 zainstalowaliśmy najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do formowania, odlewania, obróbki cieplnej, mechanicznej, kontroli i badań odlewów aluminiowych.
Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompletne rozwiązania, zaczynając od konstrukcji odlewu poprzez zaprojektowanie i wykonanie oprzyrządowania modelowego, odlanie odlewu, obróbkę cieplną, mechaniczną oraz montaż wykonanych elementów.
Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu odlewy o wadze do 10 ton i rozmiarach przekraczających 10 metrów.
Nasze wyroby na wszystkich etapach produkcji podlegają kontroli i badaniom, które są wykonywane zgodnie z międzynarodowymi normami i specyfikacjami Klientów.
Do badań nieniszczących zatrudniamy certyfikowaną kadrę zgodnie z normą EN 473. W zakresie NDT wykonujemy badania RTG, penetracyjne, ultradźwiękowe, szczelności.
THONI ALUTEC eksportuje swoje wyroby na rynki Europy, Azji, Bliskiego Wschodu, Indii, Chin i USA, których elastyczność oraz niezawodność stanowią kluczowe znaczenie.
Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości odlewów. Jesteśmy przekonani, że odlewy ze stopów aluminium cechują się bardzo dobrymi własnościami użytkowymi i z powodzeniem mogą zastąpić spawane elementy konstrukcyjne ze stali, żeliwa oraz odlewy ze staliwa.
Nasze innowacyjne rozwiązania spełniają wymagania Klientów, uzyskując lepsze parametry techniczne oraz użytkowe od uprzednio stosowanych.
Pozwólcie nam przekonać Was o tym!
 
   
English  I  Deutsch  I  P??????  I  Français  I  Polski Home   I   O firmie   I   Produkcja   I   Odlewy   I   Jakość   I   Eko-ochrona   I   Kontakt Copyright Thoni Alutec 2009