• <h1>Odlewy ze stopów aluminium</h1><br /><p>Zajmujemy się produkcją odlewów aluminiowych, oferujemy szeroki zakres usług od konstruowania form odlewniczych, poprzez wykonanie oprzyrządowania, odlewu, obróbkę mechaniczną, lakierowanie, a także montaż.</p><br /><a href='pl/produkcja/'>Zobacz naszą ofertę</a>

Jakość

Thoni Alutec cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, nie tylko z Polski, ale też z Europy i całego świata. Zdajemy sobie sprawę, że podstawę zaufania i dobrych relacji z kontrahentami stanowi przede wszystkim wysoka jakość naszych produktów. Nic dziwnego, że przedmiotem największej uwagi jest dbałość o to, aby odlewy spełniały wszelkie oczekiwania klientów. Poddajemy je więc drobiazgowej i rygorystycznej kontroli na każdym etapie produkcji, co więcej, systematycznie podejmujemy starania doskonalące nasze systemy jakości. 

Uwzględniamy przy tym obowiązujące normy międzynarodowe, także w zakresie doboru personelu, który posiada stosowne uprawnienia do wykonywania określonych czynności. Nasze wysiłki mające na celu gwarancję wysokiej jakości wyrobów, zaowocowały między innymi przyznaniem nam certyfikatu jakości ISO.

Systemy jakości

Systemy jakości

Firma Thoni Alutec jest świadoma rosnących oczekiwań klientów i rygorystycznych wymogów międzynarodowych norm. Z tych względów systematycznie doskonali system jakości, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom i standardom.

Zobacz więcej
Badania nieniszczące

Badania nieniszczące

Podejmowane w naszym zakładzie starania w zakresie doskonalenia systemów jakości, dotyczą zarówno zatrudnionego personelu, jak posiadanego wyposażenia technicznego. 

Zobacz więcej
Badania szczelności i wytrzymałości

Badania szczelności i wytrzymałości

Thoni Alutec może poszczycić się współpracą z klientami nawet z odległych zakątków świata. Nakłada to jednak na nas dodatkowe obowiązki, ponieważ nasze odlewy muszą zdać egzamin nawet w ekstremalnych warunkach.

Zobacz więcej
Metalurgia

Metalurgia

Chcąc zagwarantować swoim klientom wyroby najwyższej jakości, Thoni Alutec poddaje produkowane odlewy skrupulatnej kontroli na każdym etapie produkcji.

Zobacz więcej
Izba pomiarowa

Izba pomiarowa

W trosce o spełnienie oczekiwań i satysfakcję klientów, firma przywiązuje ogromną wagę do jak najwyższego poziomu wykonywanych odlewów. Dlatego też badanie i kontrola wyrobów aluminiowych następuje na każdym odcinku cyklu produkcyjnego. 

Zobacz więcej