• <h1>Odlewy ze stopów aluminium</h1><br /><p>Zajmujemy się produkcją odlewów aluminiowych, oferujemy szeroki zakres usług od konstruowania form odlewniczych, poprzez wykonanie oprzyrządowania, odlewu, obróbkę mechaniczną, lakierowanie, a także montaż.</p><br /><a href='pl/produkcja/'>Zobacz naszą ofertę</a>

Systemy jakości

Firma Thoni Alutec jest świadoma rosnących oczekiwań klientów i rygorystycznych wymogów międzynarodowych norm. Z tych względów systematycznie doskonali system jakości, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom i standardom. Efektem takiego podejścia są  rzetelne badania i kontrola na każdym etapie produkcji, poczynając od badania dostarczanych surowców, a kończąc na ostatecznej kontroli finalnego produktu. Opracowana w tym celu procedura oparta jest na normach międzynarodowych i specyfikacjach klientów. 

Ponadto jesteśmy nieustannie oceniani przez audyty naszych klientów oraz renomowaną organizację TÜV. Świadectwem naszych wysiłków i osiągnięć w zakresie doskonalenia systemów jakości są liczne certyfikaty, w tym certyfikat jakości zgodny z normą EN ISO 9001: 2008.

0