• <h1>Odlewy ze stopów aluminium</h1><br /><p>Zajmujemy się produkcją odlewów aluminiowych, oferujemy szeroki zakres usług od konstruowania form odlewniczych, poprzez wykonanie oprzyrządowania, odlewu, obróbkę mechaniczną, lakierowanie, a także montaż.</p><br /><a href='pl/produkcja/'>Zobacz naszą ofertę</a>

Izba pomiarowa

W trosce o spełnienie oczekiwań i satysfakcję klientów, firma przywiązuje ogromną wagę do jak najwyższego poziomu wykonywanych odlewów. Dlatego też badanie i kontrola wyrobów aluminiowych następuje na każdym odcinku cyklu produkcyjnego. 


Ważnym ogniwem badań jest izba pomiarowa, w której pracownicy dokonują analizy wymiarów, kształtów i położenia. Korzystamy przy tym zarówno z prostych narzędzi pomiarowych, takich jak suwmiarka czy wysokościomierz, jak i z nowoczesnych maszyn pomiarowych CMM. 


Dysponujemy dużymi maszynami o przejazdach sześciu metrów w jednej osi, jednocześnie bardzo precyzyjnymi w zakresie pomiaru, dokonywany jest on bowiem z dokładnością do 0.9 µm/metr. Maszyny pracują w odpowiednich pomieszczeniach, a obsługujący je personel posiada wszelkie potrzebne kompetencje w zakresie programowania i obsługi. 

0