• <h1>Odlewy ze stopów aluminium</h1><br /><p>Zajmujemy się produkcją odlewów aluminiowych, oferujemy szeroki zakres usług od konstruowania form odlewniczych, poprzez wykonanie oprzyrządowania, odlewu, obróbkę mechaniczną, lakierowanie, a także montaż.</p><br /><a href='pl/produkcja/'>Zobacz naszą ofertę</a>

Odlewnia aluminium

Odlewnia, na którą składają się formiernia i topialnia, to centrum całego procesu technologicznego. W zależności od zapotrzebowania możemy wykonać odlewy o ciężarze przekraczającym nawet 10 ton i długości ponad 10 metrów. W produkcji jednostkowej i w przypadku krótkich serii stosujemy formy piaskowe, natomiast długie serie odlewów o ciężarze do 90 kg wykonujemy w drodze odlewania kokilowego. Ściśle przestrzegamy jakości używanych surowców i samego procesu wytopu. Stale doskonalimy produkcję modeli i form, a gotowy produkt podlega rygorystycznej analizie, tak, aby spełniał oczekiwania klientów i międzynarodowe normy.

Wiedza i doświadczenie naszej stale dokształcającej się kadry, zastosowanie najnowszych technologii, maszyn i urządzeń powodują, że firma Thoni Alutec stała się jednym z czołowych dostawców odlewów ze stopów aluminium na świecie.

0