• <h1>Odlewy ze stopów aluminium</h1><br /><p>Zajmujemy się produkcją odlewów aluminiowych, oferujemy szeroki zakres usług od konstruowania form odlewniczych, poprzez wykonanie oprzyrządowania, odlewu, obróbkę mechaniczną, lakierowanie, a także montaż.</p><br /><a href='pl/produkcja/'>Zobacz naszą ofertę</a>

Obróbka cieplna

Obróbka cieplna odlewów to bardzo ważny dział procesu produkcji. Stosuje się ją nie tylko po to, aby odlew był bardziej jednolity, ale także w celu poprawienia jego własności fizycznych – wytrzymałości, odporności na ścieranie czy korozję. Dzięki obróbce cieplnej przeprowadzanej z użyciem najnowocześniejszych technologii i urządzeń, mechaniczne właściwości odlewów z aluminium mogą się powiększyć nawet o 200%.


Aby sprostać wymogom współczesności i oczekiwaniom naszych klientów, dokonaliśmy gruntownej modernizacji działu obróbki cieplnej, dzięki czemu dysponujemy obecnie najnowszymi urządzeniami sterowanymi komputerowo, co pozwala na bieżące monitorowanie przebiegu całego procesu i jego zapis na dysku komputera. Tak samo starannie i przy zastosowaniu równie nowoczesnych urządzeń, prowadzimy badania i analizę własności materiałowych tak, aby spełniały zarówno oczekiwania klienta, jak i wszelkie międzynarodowe normy.

0