Spawanie obwodowe i miedziowanie

Aluminium jest doskonałym materiałem do wszelakich zastosowań. Spawanie i miedziowanie odlewów z aluminium – Thoni Alutec.
Kontakt

Aluminium - spawanie obwodowe i miedziowanie

Unikalne połączenie wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz lekkiej masy sprawia, że aluminium jest doskonałym materiałem do wszelakich zastosowań. W postaci płyt po obróbce plastycznej czy też ciągnionych na gorąco rur możemy łączyć je z naszymi odlewami poprzez spawanie by uzyskać rurę z kołnierzami oferowaną w szerokim zakresie długości całkowitej.

Spawanie obwodowe odlewów aluminiowych

Unikalne połączenie wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz lekkiej masy sprawia, że aluminium jest doskonałym materiałem do wszelakich zastosowań.  W firmie Thoni Alutec wykonujemy spawanie obwodowe cienkościennych rur aluminiowych z naszymi odlewami w szerokim zakresie długości od 0,5m do 11m. Jest to proces ściśle powiązany z branżą energetyczną, gdzie tak pospawane detale montowane są w liniach do przesyłania energii elektrycznej.

Każda rura aluminiowa musi spełniać wysokie wymagania dotyczące tolerancji wymiarowej, musi być przebadana w próbie na wytrzymałość i szczelność, jak również zostać prześwietlana podczas badania rentgenowskiego.

Personel Thoni Alutec posiada uprawnienia do spawania nadane przez SVTI oraz TUV, a dział spawalni przechodzi cyklicznie audyty przeprowadzane przez jednostki zewnętrzne.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o spawanie konstrukcyjne

Na życzenie klienta realizujemy, m.in. spawanie dodatkowych komponentów aluminiowych (przyłącza, dekle, zaślepki) z naszymi odlewami.

Miedziowanie odlewów aluminiowych

Dodatkowo wykonujemy proces miedziowania obrobionych powierzchni metodą termicznego natryskiwania miedzi.

Proces ten jest wykorzystywany dla podniesienia przewodności prądu naszych odlewów.

 

Adres

Thoni Alutec Sp. z o.o.

ul. Przyszowska 1
37-450 Stalowa Wola
Polska

+48 15 814 98 09

Zostaw wiadomość

10 + 13 =