Produkcja
Thoni Alutec

Produkcja odlewów w Thoni Alutec to wiele działów o wysokiej specjalizacji. Sprawdź ofertę naszej odlewni i przygotowanie produkcyjne firmy.
Nasza aktualna produkcja trafia do setek odbiorców z całego świata. Najwięksi klienci to znane firmy z branż medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetyki.

Odlewnia aluminium

Odlewnia, na którą składają się formiernia i topialnia, to centrum całego procesu technologicznego i produkcji odlewów. 

Modelarnia

Doceniamy konieczność maksymalnie precyzyjnego wykonywania odlewów, jesteśmy świadomi wymagań klientów, stworzyliśmy własną modelarnię. Produkcja odlewów wysokiej jakości to dokładność!

Konstruowanie Odlewów

Nie ulega wątpliwości, że odlewy z aluminium, lekkie, odporne na wysokie temperatury i inne niekorzystne oddziaływania środowiskowe, mogą z powodzeniem zastąpić stare konstrukcje stalowe czy części maszyn wykonane z innych metali.

Oczyszczalnia odlewów

Wymagania współczesnego rynku i oczekiwania  klientów powodują, że produkcja odlewów w Thoni Alutec jest systematycznie udoskonalana, czego przykładem jest nowoczesna, zbudowana od postaw oczyszczalnia odlewów aluminiowych.

Obróbka cieplna

Obróbka cieplna odlewów to bardzo ważny dział procesu produkcji. Stosuje się ją nie tylko po to, aby odlew był bardziej jednolity, ale także w celu poprawienia jego własności fizycznych – wytrzymałości, odporności na ścieranie czy korozję.

Centrum Obróbki Mechanicznej

Rozumiemy oczekiwania klientów.  Nasi klienci chcą otrzymać gotowy wyrób od jednego dostawcy! Dlatego zbudowaliśmy nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną do obróbki mechanicznej odlewów.

Montaż

Oferujemy Państwu już nie tylko odlew, nie tylko obróbkę mechaniczną ale gotowy komponent, wprost na linię montażową.

Lakiernia odlewów

Oferujemy usługę malowania w szerokim zakresie lakierów nanoszonych na mokro oraz proszkowo.

Spawanie obwodowe i miedziowanie

Niezwykle wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz niska masa sprawiają, że aluminium jest doskonałym materiałem do wszelakich zastosowań!

Bezpieczeństwo pracy

Zasady bezpieczeństwa pracy i ochrona środowiska są od początku ważnym elementem składowym polityki naszej firmy.

Logistyka Thoni Alutec

Dostarczanie produktów z aluminium do Europy, Azji, Ameryki Północnej i na Bliski Wschód jest dla naszej firmy codziennym wyzwaniem. Do naszych europejskich Klientów dostarczamy gotowe odlewy z aluminium z tolerancją ± 3 dni.

Produkcja odlewów Thoni Alutec

Adres

Thoni Alutec Sp. z o.o.

ul. Przyszowska 1
37-450 Stalowa Wola
Polska

+48 15 814 98 09

Zostaw wiadomość

9 + 14 =