Jakość produkcji
zarządzanie jakością

Thoni Alutec cieszy się uznaniem szerokiego grona klientów, nie tylko z Polski, ale też z Europy i całego świata. Zdajemy sobie sprawę, że podstawę zaufania i dobrych relacji z kontrahentami stanowi przede wszystkim wysoka jakość naszych produktów. Osiągamy ją dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania jakością.

Jakość wyrobów z aluminium

Przedmiotem naszej największej uwagi jest dbałość o jakość, aby odlewy spełniały wszelkie oczekiwania klientów. Poddajemy je systemowej, drobiazgowej i rygorystycznej kontroli na każdym etapie produkcji, co więcej, systematycznie podejmujemy starania doskonalące nasze systemy zarządzania jakością.

Uwzględniamy przy tym obowiązujące normy międzynarodowe, także w zakresie doboru personelu, który posiada stosowne uprawnienia do wykonywania określonych czynności. Nasze wysiłki mające na celu gwarancję wysokiej jakości wyrobów, zaowocowały między innymi przyznaniem nam certyfikatu jakości.

Ostateczny wygląd produktu, estetyka powierzchni wykonanego odlewu to element  oceny jakości. Fundamentalnym wymogiem są własności użytkowe odlewu. Nasz system jakości pozwala na ocenę na różnych etapach produkcji. Oceniamy strukturę wewnętrzną, kontrolujemy szczelność, obecność pęknięć i inne elementy jakości odlewu.

Odlewnia aluminium Thoni Alutec posiada najnowocześniejsze urządzenia i wyszkoloną kadrę z uprawnieniami do oceny jakości odlewów aluminiowych. Posiadamy kontrolę wymiarową, oceniamy też własności mechaniczne powstających w TA produktów.

Jak testujemy jakość odlewów ze stopów aluminium?

Systemy jakości

Firma Thoni Alutec jest świadoma rosnących oczekiwań dotyczących wyrobów z aluminium i wysokich międzynarodowych wymogów jakości. Z tego względu systematycznie doskonalimy system zarządzania jakością, by sprostać najwyższym oczekiwaniom i standardom wyrobów.

Metalurgia

Chcemy zagwarantować swoim klientom wyroby najwyższej jakości! Thoni Alutec poddaje produkowane odlewy skrupulatnej kontroli wyrobu, na każdym etapie produkcji.

Badania nieniszczące

Podejmowane w naszym zakładzie starania w zakresie doskonalenia systemów jakości, dotyczą zarówno zatrudnionego personelu, jak posiadanego wyposażenia technicznego.

Izba pomiarowa

W trosce o spełnienie oczekiwań i satysfakcję klientów, firma przywiązuje ogromną wagę do jak najwyższego poziomu wykonywanych odlewów. Dlatego też badanie i kontrola wyrobów aluminiowych następuje na każdym odcinku cyklu produkcyjnego.

Badania szczelności i wytrzymałości

Thoni Alutec może poszczycić się współpracą z klientami nawet z odległych zakątków świata. Nakłada to jednak na nas dodatkowe obowiązki w kwestii jakości wyrobów. Nasze odlewy zdają egzamin nawet w ekstremalnych warunkach.

Adres

Thoni Alutec Sp. z o.o.

ul. Przyszowska 1
37-450 Stalowa Wola
Polska

+48 15 814 98 09

Zostaw wiadomość

12 + 13 =