Logistyka Thoni Alutec

Rozległa sieć klientów firmy Thoni Alutec kładzie szczególny nacisk na zagadnienie jakim jest logistyka, w zakresie transportu własnych produktów. Nasi odbiorcy z Europy otrzymują odlewy z tolerancją najwyżej trzech dni.

Kontakt

Logistyka dostaw

W celu usprawnienia dostaw i zapewnienia ich terminowości, od wielu lat współpracujemy z lokalnymi, sprawdzonymi przewoźnikami. Rygorystycznemu przestrzeganiu terminów dostaw podlegają dostawy do wszystkich Klientów, niezależnie od miejsca przeznaczenia. Równie starannie dbamy o przestrzeganie terminów w dostawach dla klientów z Ameryki Północnej i Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

Thoni Alutec – logistyka

W odniesieniu do klientów spoza Europy rolę naszych partnerów biznesowych pełnią doświadczone i renomowane firmy spedycyjne mające swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Wszelkie formalności związane z odprawą eksportową i ocleniem przeprowadzamy wewnętrznie.

Dbając o jakość naszych produktów przywiązujemy także ogromną wagę do kwestii transportu wewnętrznego. Wyrazem tego jest zapewnienie odpowiedniego sprzętu do przenoszenia, składowania i przewozu odlewów między poszczególnymi działami oraz załadunku. Warto zaznaczyć, że w transporcie wewnętrznym stosujemy urządzenia napędzane przyjaznym dla środowiska silnikiem elektrycznym lub gazowym.

Adres

Thoni Alutec Sp. z o.o.

ul. Przyszowska 1
37-450 Stalowa Wola
Polska

+48 15 814 98 09

Zostaw wiadomość

7 + 5 =