Lakiernia

Oferujmy usługę malowania odlewów w szerokiej palecie kolorów, lakierów nanoszonych na mokro oraz proszkowo. Lakiernia Thoni Alutec, malowanie przemysłowe oraz dekoracyjne odlewów aluminiowych!

Kontakt

Lakiernia odlewów aluminiowych

Posiadamy w zakładzie przyjazny środowisku, półautomatyczny proces malowania aluminium. W zależności od zapotrzebowania nasza lakiernia może malować odlewy przy wykorzystaniu dwóch półautomatycznych linii do malowania na mokro jak również wykonujemy malowanie proszkowe. Lakiernia Thoni Alutec.

Lakiernia – malowanie dużych serii odlewów i dużych gabarytów

Nie ma żadnych ograniczeń ze względu na wielkość seryjną, gabaryt lub masę odlewów przewidzianych do malowania. Pomalowanie odlewu lub konstrukcji spawanej o długości większej niż 10metrów lub wadze nawet kilku ton nie stanowi dla nas żadnego problemu!

Aby zapewnić odpowiednią przyczepność powierzchni dział lakierni wyposażony jest w pełni zautomatyzowaną linię do trawienia odlewów, która pozwala na idealne oczyszczenie detali oraz aktywację powierzchni. W naszej lakierni realizowane są zlecenia przy zachowaniu wymagań przedstawionych przez klienta, jak i tych zdefiniowanych w normach europejskich.

Thoni Alutec lakiernia odlewów aluminiowych

Dział lakierni w firmie istnieje od roku 2010. Ten czas pozwolił nam zdobyć ważne doświadczenie w malowaniu odlewów oraz zyskać wielu zadowolonych klientów z branż jak energetyka, motoryzacja, medycyna czy kolejnictwo.

Jakość lakierowania odlewów aluminiowych

Ciągłe dążenie do uzyskiwania coraz wyższej jakości w Thoni Alutec jest możliwe, dzięki zaangażowaniu lakierników – ludzi z doświadczeniem, umiejętnościami i pasją!

Dział kontroli jakości lakierni wyposażony jest we wszystkie urządzenia potrzebne do prawidłowej oceny pomalowanych odlewów.  Dokonujemy pomiaru grubości lakieru a także testu przyczepności powłoki (nacięcie krzyżowe). W razie konieczności wykonujemy w zewnętrznym, akredytowanym laboratorium testy w komorze solnej.

Dowiedz się więcej o naszej odlewni.

 

Adres

Thoni Alutec Sp. z o.o.

ul. Przyszowska 1
37-450 Stalowa Wola
Polska

+48 15 814 98 09

Zostaw wiadomość

14 + 12 =