Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników jak i właściciela firmy Thoni Alutec możemy wesprzeć placówki medyczne w Stalowej Woli w dobie panującej pandemii COVID-19.

Do tej pory przekazaliśmy już 100 szt. kombinezonów technicznych, 500 szt. maseczek i 200 szt. kombinezonów. Co więcej przed Świętami Wielkanocnymi podarowaliśmy tablet oraz słuchawki, aby w związku z obowiązującym zakazem odwiedzin umożliwić pacjentom kontakt z rodziną w tym wyjątkowym a zarazem trudnym dla wszystkich czasie.

Ponadto udało nam się zebrać kwotę 30412 PLN, którą przeznaczymy na realizację dalszych potrzeb placówek medycznych w Stalowej Woli. Na koniec wisienka na torcie – już pod koniec miesiąca przekażemy do Powiatowego Specjalistycznego Szpitala w Stalowej Woli  ufundowany przez firmę Thoni Alutec respirator o wartości 67000 PLN.

Szczególnie teraz ważnym jest, aby wspierać bliskie nam osoby, a jednocześnie zabezpieczyć przed wirusem tych, którzy najbardziej są narażeni na zakażenie, a mimo to nadal dzień w dzień podejmują działania, aby ratować ludzkie życie. Wyrażamy ogromny szacunek względem całego personelu medycznego. Bądźcie zdrowi!